Exotické okružné plavby MSC Cruises po světových moriach

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si svoje
námornické sny

Deti zdarma

CK Riviera Tour v spolupráci so svojimi partnermi vytvorila zaujímavý program pre rodiny s detmi. Ak si zakúpite okružnú plavbu na mori pri CK Riviera Tour, máte možnosť uplatniť tzv rodinný balíček, kde s Vami môžu cestovať aj deti.

Deti do 18 rokov zdarma

Podmienky a pravidlá pre uplatnovanie rodinného balícku sú dané voľnou kapacitou rodinných kajút na lodi a spolocným ubytovaním rodicov a detí v jednej kajute.

Základné informácie

Na plavbu so sebou môžete vziať dieťa, ktoré nemusia byť v priamom príbuzenskom stave. Nejcasteji dve deti, ak chcete vziať 3 deti je nutné kontaktovať CK za účelom vyžiadanie také kajuty. Nie všetky lode majú kajuty, kde je možné ubytovať 5 osôb. Deti platia polovicnej servisný poplatok cca 3,5 Eur na dieťa a deň, ak nie je uvedené inak. Krásy Stredomoria na MSC Splendida.

Deti nad 6 rokov musia mať svoj vlastný pas. Ak je v plavebným okruhu Dubrovník, musí mať každé dieťa svoj pas bez rozdielu veku. Pasy musí mať každý úcastník plavby na mori a to s platnosťou minimálne 6 mesiacov po ukončení plavby. Nie je možné žiadneho klienta nalodiť bez platného pasu, byt sa plavba uskutocnuje v rámci EÚ. Lode vplávajú pocas plavby do medzinárodného pásma a musí dodržiavať medzinárodné predpisy. Ďalej je potrebné sa riadiť platnými predpismi krajiny, ktorú navštevujete. Najmä upozorňujú, že je potrebné pri návšteve Chorvátska, Tunisu, Turecka, Egypta, Maroka, Ukrajiny, Ruska mať vždy pas so sebou aj pri vylodení.

Na lodi sú detské kluby zadarmo. Vaše dieťa je muža navštíviť 'potrebné iba na pár minút, alebo kedykoľvek pocas celej plavby. Do klubu deti vždy sprevádzajú rodicov a taktiež si ich musí vyzdvihnúť. Plavba je koncipovaná ako rodinná, pokiaľ nie je uvedené inak.

Preto sú deti aj na večerných estrádách vítané a všeobecne platí, že deti na lodi idú spať neskôr. Detom nie je umožnený prístup do kasína. Zľava sa uplatnuje iba na plavbu. Ak Vám na Vašu žiadosť Riviera Tour zaistí dopravu do prístavu, hotel v prístave, poistenie a ďalšie služby, hradíte tieto služby podľa kalkulácií, ktoré sú vám zaslané pred uzavretím zmluvy. Odporúcame využívať ponuky First Minute plavby, kde je možné si kajutu vybrať z voľných kajút na lodi. V neskoršie ponuke sú kajuty väcšinou na vyššej cenovej hladine a kajuty s možnosťou ubytovania detí sú znacne vypredané. Tu už je potom možnosť výberu kajuty znacne obmedzená. Muža sa aj štát a to najmä u ponuky Last minute, že je voľná kajuta na lodi, ale nie je možné deti ubytovať pre naplnenie maximálnej povolenej kvóty.

Ak potrebujete vybrať konkrétny termín plavby a konkrétnu cestu, tak možnosť Last Minute plavby rozhodne neodporúcame. Lodné spolocnost preferuje trhovej pružné ceny. Najvýhodnejšia sú ceny First Minute a akcné ceny. Stáva sa bežne, že lode sú znacnú dobu pred vyplávaním vypredané alebo takmer vypredané. Ak je lod takmer vypredaná, posledný kajuty sa predávajú za maximálnu cenu-katalógovú cenu. Odporúcame vybrať z ponuky First Minute Plavieb.